Przeczytaj bezpłatny numer czasopisma,

które pomaga dyrektorom w
codziennej pracy i śledzeniu
zmian prawnych

Polecamy
Sprawozdanie z wykonania planu nadzoru pedagogicznego dyrektora przedszkola w roku szkolnym 2016/2017 cz. II

Zgodnie z § 25 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 sierpnia 2015 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. z 2015 r., poz. 1270) dyrektor opracowuje na każdy rok szkolny plan nadzoru pedagogicznego. O czym nie można zapomnieć?

Polecamy
Trzylatki w przedszkolach niepublicznych

Ustawa o zmianie ustawy o systemie oświaty z dnia 29 grudnia 2015 r. (Dz. U. z 2016 r., poz. 35) daje prawo każdemu trzylatkowi do edukacji przedszkolnej od września 2017 r.

Polecamy
Efektywne podsumowanie pracy przedszkola za rok szkolny 2016/2017

Pozyskiwanie informacji na temat własnej działalności, dokonywanie na tej podstawie oceny pracy oraz podejmowanie decyzji o kierunku dalszych działań jest stale obecne w pracy przedszkola. Podsumowanie pracy przedszkola jest dużym przedsięwzięciem, a jego głównym realizatorem jest dyrektor. 

Polecamy
Dotacja na niepełnosprawne dziecko w niepublicznych placówkach przedszkolnych

Obliczenie wysokości należnej kwoty dotacji na niepełnosprawne dziecko w 2017 r. objęte wychowaniem przedszkolnym w niepublicznych placówkach przedszkolnych wbrew powszechnym opiniom nie jest skomplikowane. Wystarczy znajomość przepisów i danych tzw. metryczki subwencji oświatowej dla gminy.

Zapoznaj się z całym bieżącym wydaniem czasopisma Doradca Dyrektora Przedszkola

Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać darmowy newsletter
z aktualnościami dotyczącymi pracy dyrektora przedszkola?
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.