Przeczytaj bezpłatny numer czasopisma,

Kuchnia roślinna dla dzieci

Wywiad z Magdaleną Cielenga-Wiaterek o tym, czy dieta wegetariańska jest odpowiednia dla dzieci, oraz korzyściach, jakie przynosi odżywianie zgodne z porami roku.

W bieżącym numerze czasopisma
Scenariusz uroczystości z okazji świąt Bożego Narodzenia. Jak przygotować uroczystość?

W przygotowaniu każdej uroczystości niezwykle ważne jest jej odpowiednie zaplanowanie. Wymaga to – zarówno od dyrektora, jak i personelu przedszkola – odpowiedniego czasu.

W bieżącym numerze czasopisma
WebQuest – innowacyjna i nowoczesna metoda nauczania. Praktyczne porady i przykłady

Dzieci, którym nauka będzie sprawiała wielką radość i przyjemność, chętniej będą odkrywały kolejne tajniki wiedzy, dzięki czemu ich przejście do przedszkola będzie dużo łatwiejsze i przyniesie wiele pozytywnych aspektów.

Kształtowanie postaw. Wychowanie do wartości

Edukacja przedszkolna jak sama nazwa wskazuje, głównie bazuje na wychowywaniu dzieci, czyli przekazywaniu tego, co pomoże im właściwie funkcjonować w otoczeniu przedszkolnym, domowym, a następnie w szkolnym, rówieśniczym i życiu dorosłym.

Zapoznaj się z całym bieżącym wydaniem czasopisma Doradca Dyrektora Przedszkola

Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać darmowy newsletter
z aktualnościami dotyczącymi pracy dyrektora przedszkola?