Przeczytaj bezpłatny numer czasopisma,

W bieżącym numerze czasopisma
Sprawozdania czas zacząć !

Czerwiec obfituje w różnego rodzaju sprawozdania, podsumowania, raporty. Kończący się rok szkolny jest dla dyrektora czasem sprawozdawczości. W zakresie nadzoru pedagogicznego obowiązki te wynikają z ustawy o systemie oświaty, ale nie tylko.

W bieżącym numerze czasopisma
Wakacyjne przeglądy i remonty w przedszkolach

Oprócz odbywających się w ciągu całego roku obowiązkowych przeglądów budynku i instalacji wynikających z przepisów prawa budowlanego i ochrony przeciwpożarowej, wykonywanych przez fachowców z odpowiednimi kwalifikacjami dyrektorzy publicznych i niepublicznych przedszkoli mają dodatkowe obowiązki.

Rola aktywności ruchowej kilkulatka

Sześciolatek potrafi opanować wiele nowych zadań ruchowych tak szybko, jak nigdy wcześniej. Praktycznie także nigdy później nie będzie tego robił tak skutecznie. Z tych względów ten etap jego życia nazywa się „złotym okresem rozwoju motoryczności”.

Nowoczesne technologie W PRZEDSZKOLU

Obowiązkiem każdego nauczyciela jest ciągłe doskonalenie własnego warsztatu pracy. Wyróżnić tutaj można zarówno doskonalenie umiejętności doboru i stosowania różnych metod oraz form organizacyjnych, jak i poszukiwanie nowych rozwiązań metodyczno-organizacyjnych w zakresie kształcenia.

Zapoznaj się z całym bieżącym wydaniem czasopisma Doradca Dyrektora Przedszkola

Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać darmowy newsletter
z aktualnościami dotyczącymi pracy dyrektora przedszkola?