Przeczytaj bezpłatny numer czasopisma,

które pomaga dyrektorom w
codziennej pracy i śledzeniu
zmian prawnych

W bieżącym numerze czasopisma
Adaptacja dzieci i rodziców do warunków przedszkola, ważne zadanie nauczycieli i dyrektora

Zapisom dzieci do przedszkola bardzo często towarzyszy pytanie rodziców: czy będą mogli przychodzić „na próbę” z dzieckiem do przedszkola? Wiadomo, że chodzi o stopniowe przyzwyczajanie dziecka do zmiany otoczenia. Ta próba jest potrzebna nie tylko dzieciom, ale także rodzicom..

W bieżącym numerze czasopisma
Wykaz najważniejszych zmian prawnych w 2015 roku

Przypomnieć należy, że dość istotne zmiany w nowelizowanej ustawie nastąpiły 13 czerwca i 6 grudnia 2013 roku. Niektóre z tych uregulowań obowiązują już od 1 stycznia tego roku, a część z nich wejdzie w życie od 1 września.

W bieżącym numerze czasopisma
Ważna rola dyrektora jako organizatora analitycznej pracy rady pedagogicznej lub zespołów zadaniowych

Wymogiem stawianym edukacji przedszkolnej, wynikającym nie tylko z obszaru zarządzania, jest współdziałanie nauczycieli. Konieczność współdziałania wiąże się z realizacją wielu zadań nauczycieli na gruncie wzajemnej współpracy, współpracy z rodzicami i z kadrą zarządzającą.

W bieżącym numerze czasopisma
O trudach adaptacji

Rozmowa z psychologiem dziecięcym Agnieszką Stein

Zapoznaj się z całym bieżącym wydaniem czasopisma Doradca Dyrektora Przedszkola

Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać darmowy newsletter
z aktualnościami dotyczącymi pracy dyrektora przedszkola?
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.