Przeczytaj bezpłatny numer czasopisma
które pomaga dyrektorom w
codziennej pracy i śledzeniu
zmian prawnych
W bieżącym numerze czasopisma
Procedura "Niebieskiej karty" w praktyce

Sposób postępowania w sytuacjach przemocy reguluje rozporządzenie Rady Ministrów z 13 września 2011 r. w sprawie procedury „Niebieskie Karty” oraz wzorów formularzy „Niebieska Karta”. O czym kategorycznie musi pamiętać dyrektor?

W bieżącym numerze czasopisma
Coraz mniej nieprawidłowości z rozliczaniem dotacji w prywatnych przedszkolach

Rozliczanie dotacji od zawsze budzi wiele kontrowersji. Błędy pojawiają się zarówno po stronie organu dotującego, jak i po stronie przedszkoli. Pełną informację na ten temat najczęściej można znaleźć w raportach z kontroli NIK.

W bieżącym numerze czasopisma
Zarządzanie przedszkolem, czyli największe wyzwanie dyrektora

Kierowanie to sztuka osiągania celów, złożony proces planowania, organizowania, przewodzenia i kontrolowania działalności członków organizacji oraz wykorzystania wszystkich innych jej zasobów do osiągnięcia ustalonych celów. Jak tę definicję zastosować do przedszkola?

W bieżącym numerze czasopisma
Podsumowanie pracy przedszkoli na podstawie wyników ewaluacji zewnętrznej

W tym roku pojawiło się opracowanie pod redakcją Grzegorza Mazurkiewicza i Anny Gocłowskiej pt. Jakość ewaluacji, dane i wnioski z ewaluacji zewnętrznych prowadzonych w latach 2012-2013, wydane przez Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego. Warto przyjrzeć się wnioskom zawartym w publikacji i wynieść z niej co dla siebie.

Zapoznaj się z całym bieżącym wydaniem czasopisma Doradca Dyrektora Przedszkola
Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać darmowy newsletter
z aktualnościami dotyczącymi pracy dyrektora ?
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.