Przeczytaj bezpłatny numer czasopisma
które pomaga dyrektorom w
codziennej pracy i śledzeniu
zmian prawnych
W bieżącym numerze czasopisma
Gdy trzeba zwrócić dotację..

W przepisach dotacyjnych związanych z jednostkami oświatowymi często powstają wątpliwości dotyczące prawidłowości wykorzystania przyznanej dotacji. Dotacja dla przedszkola niepublicznego przysługuje wyłącznie na rzeczywistą liczbę uczniów. W jaki sposób ustalać liczbę dzieci będących uczniami przedszkola?

W bieżącym numerze czasopisma
Ogłupiają czy stymulują? Rozmowa z psychologiem Dorotą Kalinowską o wpływie mediów na psychikę dzieci

Rozmowa z Dorotą Kalinowską, psychologiem, o wpływie mediów na psychikę dzieci.

W bieżącym numerze czasopisma
Ewaluacja zewnętrzna w ocenie nauczycieli i ekspertów - raport

Instytut Badań Edukacyjnych opublikował raport dotyczący ewaluacji – „Wykorzystanie ewaluacji zewnętrznej i wewnętrznej przez szkoły” – autorstwa Olgi Wasilewskiej, Agnieszki Rybińskiej i dr Agnieszki Muzyk. Wynika z niego, że nauczyciele oceniają bardzo krytycznie ten sposób oceny pracy placówek oświatowych. 

W bieżącym numerze czasopisma
Dzieci przewlekle chore i niepełnosprawne w przedszkolu ogólnodostępnym

Kształcenie specjalne w przedszkolach ogólnodostępnych wymaga zorganizowania uczniowi niepełnosprawnemu szczególnych warunków pracy i nauki, które określa rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 17 listopada 2010 r. 

Zapoznaj się z całym bieżącym wydaniem czasopisma Doradca Dyrektora Przedszkola
Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać darmowy newsletter ?
z aktualnościami dotyczącymi pracy dyrektora ?
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.