Przeczytaj bezpłatny numer czasopisma

które pomaga dyrektorom w
codziennej pracy i śledzeniu
zmian prawnych

W bieżącym numerze czasopisma
Przedszkole przyszłości, czyli o kierunkach rozwoju edukacji i opieki nad dziećmi

Niż demograficzny to jeden z powodów opracowania długookresowej strategii rozwoju naszego kraju. Opracowano odpowiedni dokument, zawierający diagnozę aktualnej sytuacji społeczno-ekonomicznej, formułujący kluczowe zadania i kierunki dla rozwoju społeczno-gospodarczego kraju.

W bieżącym numerze czasopisma
Rola nauczyciela w ewaluacji wewnętrznej

Odpowiedzialność – to słowo klucz, gdy mówi się o roli nauczycieli w ewaluacji wewnętrznej. Nauczyciel bierze odpowiedzialność za dzieci, a właściwie za poziom ich rozwoju, czyli stworzenie optymalnych warunków do ich edukacji

W bieżącym numerze czasopisma
Innowacyjne sposoby realizacji podstawy programowej

Każda zabawa, która interesuje dzieci, angażując je do działania, będzie innowacyjną metodą kształcenia wiadomości, umiejętności i postaw określonych w podstawie programowej.

W bieżącym numerze czasopisma
ADHD a praca z dzieckiem w grupie

Nauczyciel nie ma wpływu na temperament każdego z dzieci w grupie przedszkolnej, może on jednak kształtować ich zachowanie. Jako wychowawcy nie mamy wpływu na ADHD, ale mamy olbrzymi wpływ na zachowanie konkretnego dziecka z ADHD. Na czym ten wpływ może polegać i jak go realizować?

Zapoznaj się z całym bieżącym wydaniem czasopisma Doradca Dyrektora Przedszkola

Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać darmowy newsletter
z aktualnościami dotyczącymi pracy dyrektora przedszkola?
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.