Przeczytaj bezpłatny numer czasopisma,

które pomaga dyrektorom w
codziennej pracy i śledzeniu
zmian prawnych

W bieżącym numerze czasopisma
Kompetencje Rady Rodziców po reformie oświaty

Od 1 września 2017 r. organ składający się z przedstawicieli rodziców w publicznych przedszkolach nadal ma szerokie uprawnienia zwłaszcza w zakresie opiniowania różnych spraw związanych z ich działalnością oraz występowania z wnioskami do innych przedszkolnych organów o podjęcie działań.

W bieżącym numerze czasopisma
Jak w praktyce stosować zmiany w pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolu?

Polskie prawo gwarantuje dzieciom wszechstronną pomoc psychologiczno-pedagogiczną, którą należy zorganizować m.in. w sytuacji, kiedy pojawiają się określone problemy rozwojowe. Co obliguje nauczycieli i dyrektora do organizacji odpowiedniego wsparcia dzieci w rozwoju? Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

W bieżącym numerze czasopisma
Dziecko agresywne w grupie – jakie podjąć działania?

W każdej grupie przedszkolnej może zdarzyć się jedno lub więcej dzieci wykazujących skłonność do wybuchów złości i agresywnych zachowań. Taka sytuacja wymaga niezwłocznych i zdecydowanych działań zmierzających do udzielenia dziecku właściwej pomocy i uchronienia pozostałych przed skutkami jego agresji.

W bieżącym numerze czasopisma
Nowe regulacje prawne w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Wraz z nowym rokiem szkolnym zaczęły obowiązywać nowe przepisy dotyczące pomocy psychologiczno-pedagogicznej. O czym przede wszystkim powinien wiedzieć dyrektor?

Zapoznaj się z całym bieżącym wydaniem czasopisma Doradca Dyrektora Przedszkola

Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać darmowy newsletter
z aktualnościami dotyczącymi pracy dyrektora przedszkola?
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.