Przeczytaj bezpłatny numer czasopisma,

które pomaga dyrektorom w
codziennej pracy i śledzeniu
zmian prawnych

W bieżącym numerze czasopisma
Ustawa do poprawki, czyli o zmianach w organizacji szkolnictwa

Zapowiadane przez nowy rząd zmiany w organizacji wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego dokonały się. W dość krótkim czasie została przygotowana nowelizacja ustawy o systemie oświaty wprowadzająca szereg nowych rozwiązań.

W bieżącym numerze czasopisma
Spotkania z rodzicami w przedszkolu

najbliższym czasie zostaną zorganizowane spotkania z rodzicami podsumowujące osiągnięcia dzieci w pierwszym semestrze roku przedszkolnego 2015/2016. Nie tylko zebrania podsumowujące osiągnięcia edukacyjne dzieci mogą być okazją do włączenia rodziców w życie przedszkola. 

W bieżącym numerze czasopisma
Zdrowe żywienie przedszkolaków

Od bieżącego roku szkolnego obowiązują nowe zasady zbiorowego żywienia przedszkolaków, które mają uczyć dzieci zdrowych i racjonalnych nawyków żywieniowych. Już od najmłodszych lat uczniowie powinni się przekonywać do spożywania warzyw, owoców i picia wody oraz ograniczać cukier, sól i tłuszcze.

W bieżącym numerze czasopisma
Przedszkola leśne Edukacja w zgodzie z naturą

Choć całodniowa opieka nad dziećmi bez „dachu nad głową” może wydawać się dziwna, placówki „leśne” doskonale funkcjonują w Europie i na świecie. A teraz także w Polsce.

Zapoznaj się z całym bieżącym wydaniem czasopisma Doradca Dyrektora Przedszkola

Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać darmowy newsletter
z aktualnościami dotyczącymi pracy dyrektora przedszkola?
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.