Przeczytaj bezpłatny numer czasopisma

Dziecko przede wszystkim

Rozmowa z Rzecznikiem Praw Dziecka, Markiem Michalakiem, na temat problemów i wyzwań współczesnej oświaty

W bieżącym numerze czasopisma
Nauczyciele a dni wolne na opiekę nad dzieckiem

Nauczyciele, którzy mają małe lub chore dzieci, mogą korzystać z dni wolnych od pracy na opiekę nad nimi na tych samych zasadach co pozostali pracownicy. O czym więc musi pamiętać dyrektor przedszkola?

Dofinansowanie okularów nauczyciela

Wielu nauczycieli używa w pracy okularów. Po spełnieniu pewnych warunków mogą oni domagać się dofinansowania zakupu przez jednostkę oświatową. Jak to zrobić zgodnie z prawem?

W bieżącym numerze czasopisma
Wsparcie przedszkola w rozwoju mowy najmłodszych

W ostatnich latach obserwuje się coraz większą liczbę dzieci wymagających dodatkowych zajęć logopedycznych w przedszkolu i w szkole. Niestety to, co nazywamy postępem technologicznym, po części wpływa także na regres rozwojowy. Brzmi to jak paradoks, ale niestety tak jest.

Zapoznaj się z całym bieżącym wydaniem czasopisma Doradca Dyrektora Przedszkola

Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać darmowy newsletter
z aktualnościami dotyczącymi pracy dyrektora przedszkola?