Przeczytaj bezpłatny numer czasopisma,

W bieżącym numerze czasopisma
Sześciolatek uczy się czytać i pisać

Sześciolatki z powrotem w przedszkolach. Nowa pani minister zapowiedziała powrót do nauki czytania i pisania w przedszkolach. Jak nauczyć sześciolatki czytać i pisać, aby nie odczuwały stresu?

Rekrutacja do przedszkoli

W związku z wydłużeniem o rok nauki w przedszkolach dyrektorzy mogą się spodziewać większej liczby kandydatów na uczniów swoich placówek. Rekrutacja do publicznych placówek na rok szkolny 2016/2017 jest już w toku.

W bieżącym numerze czasopisma
Nowoczesne rozwiązania wsparcia edukacji i wychowania dzieci Polaków mieszkających za granicą

Wiek przedszkolny to okres w życiu człowieka, kiedy jego mózg i narządy zmysłów są już bardzo rozwinięte i wyposażone w maksymalne zdolności uczenia się.

Możliwości pozyskiwania dodatkowych funduszy

Jedną z możliwości pozyskiwania funduszy zewnętrznych jest Krajowy Fundusz Szkoleniowy – KFS. Pozyskując fundusze z KFS, możemy sfinansować kształcenie jednego pracownika lub kilku albo kilkunastu w 80% lub w 100%.

Zapoznaj się z całym bieżącym wydaniem czasopisma Doradca Dyrektora Przedszkola

Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać darmowy newsletter
z aktualnościami dotyczącymi pracy dyrektora przedszkola?