Przeczytaj bezpłatny numer czasopisma,

O rozwijaniu dziecięcej kreatywności

Rozmowa z psychologiem Alicją Strzelecką-Lemiech: "Ważnym zadaniem rodzica, podobnie jak w przypadku innych aktywności, jest obserwowanie własnego dziecka i zaufanie własnej intuicji."

Podsumowanie roku szkolnego 2014/2015

Bieżący rok szkolny dobiega końca. Można powiedzieć, że był to rok w miarę spokojny dla wychowania przedszkolnego, przede wszystkim dlatego, że w jego trakcie miało miejsce mniej zmian prawnych niż w poprzednich latach. Przedszkoli dotyczył priorytet mówiący o edukacji włączającej dzieci niepełnosprawne w kształcenie ogólnodostępne.

W bieżącym numerze czasopisma
Organizacja pracy przedszkola w okresie dyżuru wakacyjnego

Czas dyżuru wakacyjnego to trudny okres w funkcjonowaniu przedszkola. Przed dyrektorem stoi więc ważne zadanie związane z dobrą organizacją tego czasu pracy przedszkola, aby zapewnić dzieciom komfort, bezpieczeństwo, a jednocześnie zadbać o sprawne funkcjonowanie placówki.

Prostowanie dokumentacji przedszkolnej

Codzienne wypełnianie dokumentacji przedszkolnej sprzyja popełnianiu omyłek i błędów. Nie każda metoda ich usuwania jest właściwa i zgodna z obowiązującymi przepisami

Zapoznaj się z całym bieżącym wydaniem czasopisma Doradca Dyrektora Przedszkola

Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać darmowy newsletter
z aktualnościami dotyczącymi pracy dyrektora przedszkola?