Przeczytaj bezpłatny numer czasopisma,

W bieżącym numerze czasopisma
Tablit – pomoc w nauczaniu języka angielskiego w przedszkolu

Tablit- nowoczesny, multimedialny program wychowania przedszkolnego, który oferuje moduł do nauczania języka w przedszkolu, oparty na skutecznych metodach nauczania - innowacja w nauczaniu angielskiego!

O rozwijaniu dziecięcej kreatywności

Rozmowa z psychologiem Alicją Strzelecką-Lemiech: "Ważnym zadaniem rodzica, podobnie jak w przypadku innych aktywności, jest obserwowanie własnego dziecka i zaufanie własnej intuicji."

Podsumowanie roku szkolnego 2014/2015

Bieżący rok szkolny dobiega końca. Można powiedzieć, że był to rok w miarę spokojny dla wychowania przedszkolnego, przede wszystkim dlatego, że w jego trakcie miało miejsce mniej zmian prawnych niż w poprzednich latach. Przedszkoli dotyczył priorytet mówiący o edukacji włączającej dzieci niepełnosprawne w kształcenie ogólnodostępne.

Prostowanie dokumentacji przedszkolnej

Codzienne wypełnianie dokumentacji przedszkolnej sprzyja popełnianiu omyłek i błędów. Nie każda metoda ich usuwania jest właściwa i zgodna z obowiązującymi przepisami

Zapoznaj się z całym bieżącym wydaniem czasopisma Doradca Dyrektora Przedszkola

Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać darmowy newsletter
z aktualnościami dotyczącymi pracy dyrektora przedszkola?