Przeczytaj bezpłatny numer czasopisma,

W bieżącym numerze czasopisma
Scenariusz uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka – Zabawy z czasów naszych dziadków

Wspólne zabawy dziadków i wnuków pozwalają na wspólne przeżywanie niezapomnianych chwil, stają się dla starszych okazją do wspomnień z okresu ich własnego dzieciństwa, a dla naszych maluchów szansą do zacieśniania więzi z bliskimi im osobami. Z powodzeniem można zastąpić nimi tradycyjny występ artystyczny.

W bieżącym numerze czasopisma
Praktyczne wykorzystanie nowych technologii w poszczególnych obszarach edukacyjnych. Edukacja matematyczna i język obcy nowożytny

Mając na uwadze fakt, że nasi uczniowie będą kiedyś wykonywać zawody, które jeszcze nie istnieją, warto zaszczepić w nich zaciekawienie nowymi technologiami i matematyką.

W bieżącym numerze czasopisma
Prawo oświatowe. Najważniejsze regulacje dla wychowania przedszkolnego

Nowe prawo oświatowe zacznie obowiązywać od 1 września 2017 r. z wyjątkiem niektórych regulacji wchodzących w życie później. Szczegółowych informacji można zasięgnąć na specjalnie do tego celu stworzonej przez ministerstwo edukacji stronie internetowej: www.reformaedukacji.men.gov.pl.

Kuchnia roślinna dla dzieci

Wywiad z Magdaleną Cielenga-Wiaterek o tym, czy dieta wegetariańska jest odpowiednia dla dzieci, oraz korzyściach, jakie przynosi odżywianie zgodne z porami roku.

Zapoznaj się z całym bieżącym wydaniem czasopisma Doradca Dyrektora Przedszkola

Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać darmowy newsletter
z aktualnościami dotyczącymi pracy dyrektora przedszkola?